| didiu11 a întrebat:

Hei! Eu am telefonul Orange Zali si am doua camere foto! Una pe față si cealalta pe spate! In fine....ideea este ca nu stiu cum sa o setez pe cea de pe față! Vă rog, ajutați-ma! happy

Răspuns Câştigător
| deeyana a răspuns:

Pai cand intri pe camera trebuie sa fie o chestie in colt care arata o camera si o sageata care o inconoare, adica vrea sa insemne schimb de camera sau ceva de genu si aclo o sa se schimbe, la toate telefoanele e asa happy

1 răspuns: