| AntoSweet a întrebat:

Hei :* Eu am un Samsung Galaxy S4 Value Edition si as vrea sa imi fac niste selfie-uri frumoase care sa semene cu cele facute de Iph. Pana acum folosesc Retrica si PowerCam plus Instagram, dar m-am plictisit de efectele alea si de la o vreme nici nu mai face poze Retrica la fel ca la inceput cand am cumparat telefonul. Ce programe imi recomandati? Ce efecte? Etc.
P.S. Mai folosesc si Snapchat.
Dau funda

1 răspuns:
| BeaTMaN696 a răspuns:

Iti recomand sa iti iei alt telefon ca nu mai ai ce face cu ala. Camera e prea veche si nu mai ai ce sa ii faci. Recomand un A8 2018 sau A5 2017