| anonim_4396 a întrebat:

Hei!

Eu la Facebook am setat astfel incat sa nu imi mai apara pe Perete ce commentarii dau, la ce pagini am dat "Like", practic activitatea mea.Acum vreau sa resetez, sa revin la setarea initiala unde imi apare activitatea mea pe Peretele meu, dar nu mai stiu cum!

Help!

2 răspunsuri:
| ZoR0 a răspuns:

Te duci la "Contul meu" si dai la "Setari de confidentialitate" si setezi de acolo, sper ca ti-am fost de ajutor.

| Indian a răspuns:

Am rezolvat! Ma duc in jocul paginii la ''Editeaza optiunile'' si le editezlaughing