| iaskalotofquestionz a întrebat:

Hei. Exista vreo modalitate sa afli daca o persoana iti mai are numarul, daca te mai are trecut in contacte? Mentionez ca nu mai vorbim, deci nu, nu o pot intreba direct. As vrea doar sa aflu cumva daca se poate. Va multumesc!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate afla direct, doar daca o intrebi sau intrebi o ruda/prieten a acesteia, care ar sti ce contacte are persoana respectiva in telefon.

| Bizon95 a răspuns:

Poti sa ii spargi contul de google/iCloud si sa te uiti in conacte