| reddalia a întrebat:

Hei.

Fac videochat de 2 ani si in ultima perioada merge destul de slab, asa ca am decis sa vad unde este problema.
Am aflat ca exista unele programe de trafic si poti baga utilizatori in camera, astfel incat sa ridice pozitia in top, programul se numeste CHATURBATE TOP BOT si il gasiti pe site la www.unuro.com.
Problema este ca pretul este destul de piperat si momentan nu imi permit.

Vreau sa intreb aici daca cineva are acest program si m-ar putea ajuta cu trafic si sa platesc mai putin sau daca exista o versiune free..ar fi minunat.

Multumesc

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Videochat-ul si-a pierdut "telespectatorii" de foarte mult timp.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru LPCTSTR):

Ei, da, asta o crezi tu. @reddalia: Daca pentru tine 500 de dolari pe an e o suma mare, atunci cu siguranta ar trebui sa te lasi de vc.

| roxanne88 a răspuns:

Eu am o prietena care a cumparat de la www.videochattools.com si era multumita.

| ascarastudio a răspuns:

Buna! Te putem ajuta noi. Poti câștiga: 1000$ săptămânal, 300$ bonus de angajare + cadouri din partea studioului. Domeniu: Videochat
Website: https://sites.google.com/view/ascara-studio/home?authuser=4

Poți lucra de acasă, legal, cu contract