| Marion_Fanbartoli_1984 a întrebat:

Hei guys! happy Daca de exemplu descarc ceva pe computer si trebuie platit trebuie sa imi apara ceva pe ecran cu modalitatile prin care pot plati sau ceva de genul? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Racolatorul a răspuns:

Bineinteles, cum altfel ai putea face tranzactia respectiva? La inceperea acesteia iti sunt prezentate cateva modalitati de tranzactie, de exemplu: Ramburs la livrare, utilizarea unui card de credit/debit.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai fi reusit sa descarci nimic ce ar fi cu plata inainte sa platesti

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt doua situatii: platesti si descarci. A doua: primesti un program trial si dupa ce platesti primesti in e-mail sau prin SMS o cheie cu care-l activezi.

| LadyDee89 a răspuns:

Sau, mai e varianta cealalta, sa te afli intr-o alta tara si sa fie ilegal sa descaci ceva si sa primeste amenda acasa...e si asta o optiune : D