| chris7053 a întrebat:

Hei hei useri. Dupa nenumarate incercare de a pune mana pe un router wireless de la romtelecom am renuntat si am decis sa cumpar eu unul dar habar nu am cum merge cu tehnologia aceasta, asa ca, intrebarea mea este: Ce modem wireless pot cumpara pana in 100-150 lei? (pc, laptop, telefon, consola). Acum am modemul Huawei MT882 si chiar vreau wireless. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

Iti dau eu un router, pe care il am de 2 ani si inca functioneaza perfect http://www.emag.ro/router-wireless-tp-link-tl-wr340g/pd/E5L02BBBM/

| MihaiTT a răspuns:

TP-link sunt ieftine si crede-ma sunt chiar si bune tinand cont ca eu am vandut peste 300 si nu s-a intors niciunul in garantie