| anonim_4396 a întrebat:

Hei hei! Vreau sa mi cumpar laptop. Si nu stiu ce laptop. As vrea sa fie ușor sa fie frumos subțire si sa fie cu ecran de minim 17 Inch. Ce modele îmi propuneri? Sa fie cam pana in 5000 de lei. Aproximativ. Dau funda

4 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

La 5000 de lei iti iei laptop cu elice. Evident ca nu o sa fie unu urat. Intri frumos pe Emag.ro, PcGarage.ro etc. si iti alegi de acolo un laptop cu un monitor de minim 17". Cum esti o broscuta draguta banuiesc ca nu vrei sa te joci Crysis pe rezoluti maxime, deci un laptop pana in 2500 de lei. Sau daca vrei sa te si joci pe el pentru ca esti o bad girl, ia-l pe ala care costa fix 4999 Lei. Cu un banut vezi tu ce mai cumperi.

Poftim: ...DG20XYBBM/

| RAY a răspuns:

Salut broscutasdraguta
http://www.emag.ro/......D0BNRMBBM/

nota mea 10

| K0sti a răspuns:

"As vrea sa fie ușor sa fie frumos subțire"... cu cat e mai subtire, cu atat e mai prost! Sistemul de racire subdimensionat, ca nu are loc, plus altele!

Pe afara e vopsit gardul si inauntru leopardul...cam asa e la voi, dupa care va plangeti banii! Succes la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La 5000 lei si 17 inch iti recomand acest Dell http://bit.ly/1I4cDDc Are procesor i7 la 2. 00GHz, display de17.3, memorie 8GB, hard de 1 TB. Carcasa este de aluminiu.