| anonim_4396 a întrebat:

Hei... Imi explica si mie cineva de ce Instagramul meu este asociat cu contul de Facebook? Adica de exemplu prietenilor mei de pe contul de Facebook le apare ca notificare ca "Prietenul tau de pe Facebook este pe Instagram cu numele cutare."

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Asa e facut. si la mine tot la fel este. probabil amblele au acelasi director.

| Petrovic a răspuns:

Pentru că Facebook și Instagram sunt „frați". Aceste două rețele de socializare sunt conectate între ele.