| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Imi merge calculatorul foarte greu. Se blocheaza mai ales cand deschid Messenger-ul si Facebook-ul. Face si un zgomot ciudat mai tot timpul. Windows-ul nu a mai fost schimbat demult dar il voi schimba curand, insa pana atunci ce pot face? Sa instalez ceva care repara erori sau nu stiu. ceva sa il mai curete. Am CCleaner dar nu face cine stie ce. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Pana atunci poti descarca Advance Sistem Care 6 versiunea gratuita, nu ai nevoie de full pentru ca gratis rezolva mare parte din ce ai tu nevoie.
Eu folosesc 2, ala, si Wise Care, la fel, gratis rezolva tot ce ai tu nevoie pana-ti bagi alt windows.

| anonim_4396 explică (pentru MenInShadow):

Advance Sistem Care l-am avut si a expirat. Insa Wise Care este la fel de bun, deja merge mai bine. Multumesc mult! :*

3 răspunsuri:
| MyaWayne1999 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, am schimbat Windows-ul de mai multe ori dar nimic asa ca l-am dus la reparat si mi s-a spus ca are probleme cu hard disk-ul asa ca a trebuit sa il schimb.Dar tu poti sa scimbi Windows-ul si apoi asteapta rezultate. Funda?

| akaSHObby a răspuns:

Cel mai bine e sa iti schimbi windowsul sau incearca sa al repari