| Mary0905 a întrebat:

Hei! Îmi poate spune cineva de unde pot cumpara o tabla ouija? Dacă știți vreun magazin sau dacă nu știți sa îmi dati un link de pe net. (Știu ca poate nu o sa mearga dar e pe bucket list meu de 2018 laughing)) )

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DLGC70BBM/
Nu cred in d-astea... Cred ca sunt legende cu rolul de a intriga lumea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se trezeste un prieten ca ii e frica si vrea la WC si cand faceti smecheria cu ea incepe ala la panou sa cante o manea din click-click-click si sa faceti treaba mare pe voi

| Mary0905 explică (pentru anonim_4396):

Daca ne era frica de chestii din astea nu mai făceam laughing

| KanameKuran a răspuns:

De ce nu incerci sa faci tu una? Poate iti place sa lucrezi cu lemnul, poate vei descoperi un hobby nou.

| Mary0905 explică (pentru KanameKuran):

Mda am auzit ca merge și pe foaie dar o sa încerc

| Biancaa245 a răspuns:

Găsești pe Emag, dar sincer nu merge. O am eu și degeaba laughing am dat banii aiurea pe ea sad. te sfătuiesc să nu îți iei happy

| Mary0905 explică (pentru Biancaa245):

Și tu când ți-ai luat-o și unde ai jucat-o? Ca depinde și asta ca sa mearga (ea trebuie jucată intr-o camera întunecată, tragi perdelele și cu 3 lumânări in jurul ei, dar nu foarte întuneric)

| Biancaa245 a răspuns:

Știu cum se joacă măi, dar degeaba laughing