| Adeik11 a întrebat:

Hei! Imi puteti recomanda o aplicatie cu care pot sterge toate urmaririle mele de pe Instagram? Am dat follow muuuultor persoane (7000-8000) si acum as vrea sa le dau unfollow tuturor. Chiar nu am timp sa le dau unfollow pe rand...

Dar vrea ca persoanele care ma urmaresc sa ramana deoarece am muncit foarte mult pentru a aduna suma de urmaritori pe care o am

Va rog sa ma ajutati❤❤❤❤

Si scuze pentru categorie.Nu prea stiu in ce categorie sa o pun...

1 răspuns:
| AlexAL275 a răspuns:

Sincer nu mă pricep dar ai putea folosi aplicația asta:https://play.google.com/store/apps/details?id=app.follow.unfollow