| FuckNormality a întrebat:

Hei in afara de aparatul Nikon cu D3000 mai exista si alte aparate cu D3000? ce aparate? si ce aparate de fotografiat ar mai fi ft bune adica pozele sa iasa foarte bune si clare?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Ce sa existe? laughing)))

De la Nikon exista un model numit D3000, deci e un model si nu o dotare a acestuia. laughing

E un model ok, pentru fotografii, in cazul in care nu te intereseaza partea video.
Daca nu ai mai avut treaba cu fotografia pana acum iti sugerez sa nu te arunci la un aparat prea scump/sofisticat.