| YoBiChOn a întrebat:

Hei... in primul rand am avut instalat un joc ( Smite ). L-am sters dar nu si dezinstalat, cand incerc sa-l dezinstalez din Programs And Features imi spune : HiRezGamesDiagAndSupport has stopped working... Cum pot sa-l sterg pe tot, ca apoi sa-l reinstalez?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru dezinstalarea unui program există mai multe posibilităţi: 1.Start/All Programs/programul respectiv şi Uninstall (dacă are această opţiune).
2.Start/Control Panel/Add or remove Programs/programul respectiv şi dai Remove.
3.My Computer/Local Disk(Chappy/Program Files, clic dreapta pe programul respectiv şi Delete.
4.Foloseşti un program de dezinstalare, gen Revo uninstaller.
5. Dacă nu-ţi reuşeşte cu nici una din cele 4 variante descarcă şi instalează un program numit Unlocker, acesta reuşeşte să dezinstaleze şi programele mai „recalcitrante".

| YoBiChOn explică (pentru Ioandelasal):

A mers Revo uninstaller, multumesc. happy

1 răspuns: