| Alex14DaFunda a întrebat:

Hei! In septembrie anul acesta mi-am cumpărat o tableta Asus Memo Pad HD7.Aceeași tableta o are si un prietenul meu dar recent am văzut ca, camera lui filmează cu 1080p iar a mea cu 720p, iar camera lui face poze cu 5mp iar a mea cu 2mp.Credeți ca ar trebui sa iau tableta lui si tableta mea si sa ma duc sa le arat ca nu filmează si fac poze la fel si sa le cer sa imi schimbe tableta?
Am bonul si tot ce trebuie in cutia tabletei.
Va rog fara raspunsuri la vrăjeală.

Sunt 100% sigur ca avem aceeași tableta.

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Pai atunci fa modificarile uitete la setarile lui la in ce format filmeaza tot si fa acceleasi setari si vezi nu are cum