| anonim_4396 a întrebat:

Hei, încă o întrebare. Eu scriu foarte mult, zeci de romane, unul are și 1.900 cuvinte etc. Îmi place să scriu mult dar mă obosesc sa tot număr cât fac așa că vă întreb ceva :
Există vreun site unde poți să lipești ceea ce ai scris la note, Facebook, mess sa pui acolo prin CopyPaste și să îți dea cate cuvinte sau rânduri ai tastat?
Știu că e o întrebare tâmpita și fără logica dar așa, mai știi?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Word. Dar eu cred ca tu nu stii ce este un roman laughing. Aproximativ 1500 de cuvinte are o proza scurta.

6 răspunsuri:
| Doja a răspuns:

Microsoft Word iti da numar de cuvinte, randuri, tot.

| TrustMeNIbba a răspuns:

Da, se numeste Microsoft Word

| SantalPorcocale a răspuns:

Ne-am gasit marele scriitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există o aplicație care se numește WPS Office. Trebuie să deschizi textul cu ea. Vei găsi mai multe funcții, dintre care una îți numără cuvintele.

| dannyel86 a răspuns:

Are si Microsoft Word calculator de caractere tastate, dar, daca vrei ceva online, poti incerca aici:
https://www.lettercount.com

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Exista Microsoft Word, Notepad++, Google Docs.
Poti incerca si cu site-ul asta: https://wordcounter.net/