| IsauraLo a întrebat:

Hei internautilor!
Vreau sa incarc un video pe INSTAGRAM! Cine stie cum,funda!

5 răspunsuri:
| IsauraLo explică (pentru OnuOnulică):

Problema e ca mie, am S4, nu imi apare cand dau la fotografie, in dreapta nimic, nu e camera aia video

| Nelu62 a răspuns:

1-Pe Instagram poti pune doar clipuri de 15 secunde daca ai clipuri mai lungi trebuiesc editate!
2-Pentru a incarca clipuri video nu trebuie decat sa accesezi camera ca si cum vrei sa faci fotografii, normal in dreapta a-r trebui sa iti apara o imagine mica avand stilizata o camera video pe ea, asa inregistrezi video, iar pentru a incarca video din telefon, nu trebuie decat ca atunci cand te afli la pasul de mai sus sa apesi pe "bara ajutatoare " si in dreapta a-r trebui sa-ti apara : acces library si de acolo evident poti incarca clipuri filmate anterior (numai sa fie de maxim 15 sec )
http://playtech.ro/......editabile/

| IsauraLo explică:

Problema e ca mie nu imi apare in dreapta camera aia video