| JamesWatson a întrebat:

Hei, la contul ala Netflix de 8 euro pot să urmărească două persoane în acelaș timp 1 pe telefon si una pe laptop?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie destul de clar

Screens you can watch on at the same time 1

| JamesWatson explică (pentru suntserios):

Da dar am cunoștințe care au abonamentul accea pentru 2 persoane 10 euro cred si pot să folosească 2 persoane telefon 2 persoane laptop

| suntserios a răspuns (pentru JamesWatson):

In acelasi timp?

| JamesWatson explică (pentru suntserios):

Da

| suntserios a răspuns (pentru JamesWatson):

Ma indoiesc.
sa fim seriosi, nu dau ei teapa la o platforma precum Netflix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot. 7 euro plătesc eu și folosim 3 persoane, cred că ai un anumit număr de profiluri pe care poți să le creezi pe un cont