| BogdanFlorinf00 a întrebat:

Hei.M-am gandit recent sa imi schimb telefonul si nu stiu pa care sa il aleg dintre Samsung Galaxy A5(2016) sau Samsung Galaxy A7(2016).
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Gabriell1992 a răspuns:

A7, este mai nou, este mult mai bun decat A5. Are procesorul mai bun, ecran mai mare, rezolutia ecranului mai mare (se vede mai bine), placa video mai buna. Deci, cumpara Samsung Galaxy A7.

2 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Acum depinde de tine daca ai doua sim-uri iti recomand A7 dar daca folosesti un sim mai bine ia S6 Edge mai pui doar 50 de lei si ai mai multa memorie interna (32)

| Mihai1810 a răspuns:

Dintre cele 2 a7(2016) e mai bun, dar la banii astia gasesti ceva peste cele 2.