| Scarlettt a întrebat:

Hei. Ma puteti ajuta. Contul meu a fost suspendat temporar pe facebook. Nu stiti peste cat timp mi-l da? M-au blochat unii ca mi-am pus un link undeva.
Dau funda!

2 răspunsuri:
| BEmanuel87 a răspuns:

Ma indoiesc ca te-a blocat pe tine facebook-ul ca ti-ai publicat un link undeva. Nu, nu te putem ajuta. Cat timp dureaza? Cine stie? Cat vor ei. Nu crezi ca era mai usor sa incerci sa iei contact cu ei decat sa ne intrebi pe noi daca te putem ajuta cand, evident, nu putem?

| antoniaalexia a răspuns:

Am contul de facebook supendat temporal. si nu stiu de ce, cum aflu?