| Friends0everything a întrebat:

Hei, ma puteti ajuta cu ceva? Am o tableta Allview Alldro Speed 3G si nu merge sa ma conectez la internet. Am router si am bagat parola in ea, imi arata ca s-a pornit wi-fi-ul si ca gaseste reteaua, dar peste ctv secunde zice "probleme la autentificare"... aveti vreo solutie, va rog?

1 răspuns:
| Lexi888 a răspuns:

O închizi,o deschizi, porneste Wi-Fi dai clic pe rețea bagi parola, aștepti, te deconecteaza, dupa te duci iar la Wi-Fi si dai clic pe rețea si te conectează.la fel imi face si mie.la toate tabletele.