| GSMH a întrebat:

Hei! Ma puteți ajuta cu o parere? Care este mai bun Samsung S6 (s6 edge) sau iphone 6? As vrea sa imi schimb telefonul si nu stiu pe care sa il aleg si imi teamă că o sa fac alegerea greșită si după o sa regret.
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Diadiii a răspuns:

Clar Samsung s6 edge. Poze impecabile, cu mult peste iphone. Bateria tine cam 2 zile cu netul activat non stop, iar in aplicatii se misca super. Cred ca e cel mai bun telefon pe care au putut cei de la Samsung sa scoata.

| GSMH explică (pentru Diadiii):

Mulțumesc!

| Diadiii a răspuns (pentru GSMH):

Cu drag!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Samsung > Iphone, ever ever ever.