| lovemeoana a întrebat:

Hei! Mi-am facut cont de ask si din greseala l-am asociat cu alt cont de facebook..am reusit sa-l scot si cand incerc sa-l conectez la contul meu de facebook spune " Contul tău Facebook este deja asociat cu alt cont Ask.fm". am intrat la contul de facebook pe care l-am conectat prima data si am sters ask-ul din lista de aplicatii. ce pot face?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata asociat un cont de Ask sau alte site-uri care necesita logare prin facebook, te poti conecta cu acel facebook. Odata ce ai scos jocul din facebook, nu te mai poti conecta cu nimic pentru ca Ask recunoaste doar acel cont.Nu poti modifica logarea cu alt cont de Facebook.Singura modalitate, faci un cont de yahoo, cu acel email faci un cont facebook si alt cont Ask. Deci toate de la zero.Nu mai poti face alt cont Ask cu facebook-ul care deja recunoaste un Ask.

| Kenya a răspuns:

Fa altul, dar nu mai poti cu facebook-ul tau.

| IonelaToma a răspuns:

Nu prea poti face nimic. Fa-ti alt cont de pe facebook-ul tau si rezolvi problema!