| c0pil1n a întrebat:

Hei. Mi-am reinstalat windows-ul si vreau sa stiu daca pot sa imi las doar o singura partitie.
Momentan am doar partitia ( C ) fiindca am doar un ssd de 256gb (hdd nu am).
O sa am probleme la rularea jocurilor?

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Este perfect pentru windows si cateva jocuri/programe, insa daca vrei sa stochezi fotografii sau alte lucruri iti sugerez sa iti iei un HDD eventual pe langa SSD.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu o sa ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok, de obicei nu se fac partitii la ssd mai ales daca e asa mic. Eu am de 120 si e deja plin doar de la programe si windows, fara jocuri sau descarcari.