| iulia0108 a întrebat:

Hei.Mie nu imi apare noua actualizare pe facebook aceea cand vrei sa dai like trebuie sa alegi un emoticon.Si am incercat sa actualizez facebook-ul dar nu pot.Cum as putea sa am si eu aceea actualizare.
P.S. Dau funda pentru raspunsul care ma ajuta cel mai mult.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar TREBUI să le ai big grin
Pentru a le "vedea" şi selecta, trebuie să ţi săgeţica de la mouse deasupra butonului de "Like" - moment în care apar şi celălalte emoticoane happy

Dacă dai "Like" dintr-o singură mişcare, atunci îţi selectează direct "butonul de Like" şi NU mai apar celălalte emoticoane...

Toate cele bune!

| eudoareuu a răspuns:

Încearcă să ți cursorul de la mouse pe like și o să-ți apară și celelalte emoticoane. Dacă ești pe telefon ți apăsat cu degetul pe like și o să îți apară.