| Roxii33 a întrebat:

Hei.
Nu mai pot lasa comentarii la poze, video, sau sa-i las mesaj cuiva pe facebook. A spus ca dureaza vreo 20, 30 de zile pana ma deblocheaza, am asteptat aproape o luna si nu merge. Ce sa fac? crying
Fundă.

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Asta s-a intamplat din cauza cererilor de prietenie trimise in exces.
Nu ti se va remedia problema decat peste 20 de zile.
Asteapta.

| Anca2999 a răspuns:

Incearca sa-ti dezactivezi contul o zi si sa-l lasi asa... daca nu merge trimite un advertisment catre facebook si spune-le in engleza problema ta, poate o vor face sa dispara.

| CrazyGirll a răspuns:

Buna :*.Mie mi s-a intamplat.Te blocheaza pentru ca ai lasat un comm nepotrivit.Sau ai lasat prea multe comm'uri la o poza din secunda in secunda.Ei te vor debloca dupa un timp....La mine trebuia sa stau asa vreo 12 zile.Dar dupa o sptamana mi s-a facut la loc.Cel mai bine e sa te uiti la notificari si sa cauti o notificare care ti'a trimis'o echipa "Facebook" acolo ti'ai dat un termen pana cand nu poti comenta! Astepta cu calm :*. Fundita? big grin