| Stefi3Unicorn a întrebat:

Hei..Nu stiu de ce dar de fiecare data cand intru in chrome imi apar o gramada de reclame si nu pot intra pe anumite site-uri, cand vreau sa intru sare inapoi la google. Stie cineva ce sa fac ca sa nu se mai intample asta? Daca intru de pe firefox nu mi se intampla asta, dar eu nu vreau sa folosesc firefox sau altceva pentru ca nu imi place, doar Chrome.

6 răspunsuri:
| Baddboy a răspuns:

Dezinstaleaza programele alea din control pannel/add remove programs, le gasesti pe toate.

| gelu1970 a răspuns:

Adwcleaner
malwarebytes
restabilesti crome la configuratia predeterminata
elimina extensii din chrome
dezinstaleaza programe ce un cunosti

| octav005 a răspuns:

Pai instaleaza extensia ADblock plus pentr chrome. si iti va bloca toate reclamele nedorite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusii,extensi panarame, programe care seteaza homepage.
Virusii si programe panarame le dezinstalezi din control panel, ce pare ciudat.
Extensiile le dezinstalezi din Google, cauta pe Google. xD

| Random123456 a răspuns:

Langa bara de html de sus ai 3 punctulete verticale, click pe acelea, ai optiunea "mai multe instrumente" -> click pe "extensii", in josul paginii- "descarcati mai multe extensii", si descarci adblock happy. Asta iti va bloca reclamele enervante, nu toate dar majoritatea. Bafta!