| DeeaDee18 a întrebat:

Hei! puppy dog eyes Vreau sa-mi iau un Iphone 5s Silver.Ce parere aveti despre el? Merita sa dau atatea bani e el? E bun, rezistent? Are memorie buna? Are android? Chiar vreau sa stiu ce parere aveti despre acest telefon si daca merita sa-l iau.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa stii ca Samsung intrece Apple la multe capitole plus magazinul play din android, faci cum vrei tu, da banii pe ceva de calitate nu brand
personal nu am testat iphone doar in ce am vazut pe net, teste practice, la o cazatura sa spars ecranul, Samsung nu

| RAY a răspuns:

Daca doresti zi-mi nevoile tale sa vad

| flytothemoon a răspuns:

Buna! Iphone 5s Silver e foarte reusit la capitolul design. Rezistenta insa... daca il scapi pe gresie ii se sparge ecranul. Memorie depinde de telefon, poate fi de 16 GB, 32 GB sau 64 GB. Android nu are dar in schimb are IOS 9 (se citeste: I o e s ) dar e foarte bun! La pret : este destul de maricel dar depinde si de bugetul tau! Este alegerea ta! Nu ii lasa pe altii sa te influenteze! Sarbatori Fericite!

| AlliumUstum a răspuns:

E un telefon prost cu un design frumos. Pe langa ce a scris Roxana as adauga ca orice aplicatie oricat de mica te costa. Eu am renunțat și am luat un Samsung Galaxy S4.