| R9kitty a întrebat:

Heihappy Ofer fundita! Un coleg are un strick Orange in care poti introduce cartela de la telefon pentru a utiliza internetul de pe ea pe calculator. Aveti idee despre ce stick este vorba?

2 răspunsuri:
| eu17 a răspuns:

Salut.este un modem Orange ce se poate cumpara din centrele Orange. costa in jur de 200 de lei din cate stiu, o alta varianta e sa iti faci abonament, dar nu recomand. viteza netului e foarte proasta. Pentru cartela exista un numar de mega pe care ii uitilizezi, cand se termina cred ca se incarca sau se inlocuieste, o zi buna!

| Gstefan a răspuns:

Http://www.okazii.ro/cautare/stick+orange.html uite aici stick de care ai nevoie.