| Dontforgettosmile a întrebat:

Hei! Poate unora vi se va parea prosteasca intrebarea, dar daca imi incarc niste poze pe google drive (le stochez acolo) pozele alea le mai poate vedea si altcineva sau doar eu?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca ai ghinion, da! Conturile se sparg relativ usor! Cum crezi ca au ajuns pozele cu vedete in pasarica goala pe net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wei, ti le poti face publice sau private, exact ca pe facebook big grin.

| valentin75 a răspuns:

Salut! Teoretic le vezi numai tu, practic le poate vedea multa lume! Externalizarea datelor/informatiilor...practic le oferi! Macar sa merite! Daca sunt date fara relevanta, lucrezi cu ele...te poate ajuta aceasta externalizare, iti poate fi utila in anumite situatii.

| godtor a răspuns:

Cu siguranta exista riscul sa le vada si altcineva, pe langa asta mai exista si riscul sa sparga careva google drive si sa puna pe net tot ce gaseste interesant pe acolo. cum au fost si alte cazuri asemanatoare in trecutul apropiat.