| anonim_4396 a întrebat:

Hei,pot intra pe mess online,adica nu pe messenger (programul instalat pe desktop),pentru ca acela nu imi merge din cauza windows-ului.,si vreau sa intru,nu stiu cu ceva pe google.,online., stie cineva? se poate?

Răspuns Câştigător
| RainOfColors a răspuns:

Pe ebuddy sau pe meebo, sau pur si simplu pe yahoo.

| KMaddieK a răspuns (pentru RainOfColors):

Si ..iti pot lua parola? puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Cum adica nu iti merge din cauza windows-ului?

| DeyCj a răspuns (pentru Mădă0611):

Nu ai mai întâlnit situații de înrebi.De regulă se mai întâmplă, mai ales în cazul uor tipuri de wingoz descărcate de pe servere de alea fantomă ca file'-liste'-ul lu' pește, de exemplu, unde numa windows nu găsești că ceva jamuri ce vin și cu cadouri( un verimișor, toian, keyloggere, etc) și apoi unii mă sună că nu mai pot instala wingoz.Problema a fost bad-uri pe hard disc(11 clienți am avut cu aceeași problemă și provenită din aceeași sursă și anume jamuri descărcate de pe file'shheet(dar de nu ar fi de ăștia eu nu aș avea de lucru whistling, păcat de hard discuri nu de useri))

| aka7up a răspuns:

Da se poate, scrie messenger online si iti da multewinking, daca vrei te pot ajuta eu cu messengerul, ma pricep la pc-uri, ma poti contacta la ID-ul cosmyn095

| Boboleu a răspuns:

Pe contul tau la yahoo.com

| AddaAda a răspuns:

Buna! poti sa intri pe yahoo mail si in stanga iti apare lista de mess. https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym fundabatting eyelashes?

| AddaAda a răspuns:

Buna! poti sa intri pe yahoo mail si in stanga iti apare lista de mess. https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&.src=ym fundabatting eyelashes?

| alina01alina21 a răspuns:

Pe email poti sa intri!happy