| Lipsa47 a întrebat:

Hei sall. am si eu o problema cu Flash Player nu se descarca deloc de pe nici-un site, adica se incarca pana la capat dar se opreste si nu mai termina descarcarea de la ce sa fie? straight face

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Descarca flash player add-on pentru firefox/IE/Chrome. Am patit la un prieten asa, dadea eroare la 50%

3 răspunsuri:
| Alexaaandraaa a răspuns:

De la net. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| AllForOneAndOneForAll a răspuns:

De la internet

| FantaZEW a răspuns:

Salut! http://get2.adobe.com/flashplayer/ descarca-l si cand vrei sa il instalezi inchide pagina de net (google chrome, internet explorer, mozilla etc), si toate programele care utilizeaza flash si dupa instaleaza-l;) ^^. bft ^^