| Florycykkk a întrebat:

Hei salut, am un IPhone 4 si vreau sa descarc melodii in el, iar daca dau pe ITunes toate melodiile se platesc, doar Beethoven e gratislaughingstiti vreun site cu melodii gratis?

fundita

Răspuns Câştigător
| DesertRat95 a răspuns:

Poti cu iFunBox ii un program de pe calculator cu care iti poti instala muzica si jocuri de pe calculator pe iPhone fara ca telefonul sa fie JailBreak. Eu il am si de pe il imi bag muzica si jocuri happy

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai iei de pe ce site vrei tu pe pc, si din itunes le dai sync, si gata...

| justinbizzle a răspuns:

Da waptrik.com e pentru telefoane