| patricia437 a întrebat:

Hei. Saptamana trecuta mi-am dus laptopul la curatat pentru ca se bloca.
A mers bine cateva zile. Dar de ieri nu se mai deschide deloc. Pls spuneti-mi... ce are si ce as putea sa fac? Trebuie neaparat sa imi iau altul?

Dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa iti iei altul dar din cate spui ca nu se mai deschide, poate avea defectiune serioasa care costa aproapecat un laptop nou.Asa ca...tu hotarasti. Poate fi placa video defecta sau placa de baza si alea sunt scumpe.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chiar deloc nu se mai deschide? ma mir absolut nimic nici un led nimic?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine poate sti ce sa intampla cu el, ti-o fi umblat pe la procesor si s-a ars, sau poate placa de baza.