| KiticatG a întrebat:

Hei, scuzați categoria, știe cineva cum pot sa activez internet gratuit pe Vodafone, telefon Samsung Corby ..sau cum sa activez wireless? Funda ** Mulțumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, la Dragoste si sex.

| KiticatG explică (pentru anonim_4396):

Am spus destul de clar SCUZAȚI CATEGORIA! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KiticatG):

Vezi ce scrie in regulament sau pe blog despre "SCUZATI CATEGORIA". Numai bine.

| KiticatG explică (pentru anonim_4396):

Crezii ca iesii in evidenta dacă imi dai mie sfaturi sau nu intelg?happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KiticatG):

Nici nu este nevoie.A fost doar o informatie. Sfaturi, dau in probleme psihologice si de relatii, acelora care simt ca au nevoie.Numai bine.

| KiticatG explică (pentru anonim_4396):

La revedere!