| Killaxoxo16 a întrebat:

Hei, stie cineva cum pot filma mai mult timp cu snapchat? Adica am vazut la povestea unora ca filmeaza neintrerupt,filmarea impartindu-se pe mai multe snap-uri. Am incercat si eu, insa nu pot filma decat doar cat tine timpul de la butonul de filmare. Ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| Catalin175 a răspuns:

Tine apsat in continuu pe butonul de inregistrare. Funda pls!

| Andreea043010 a răspuns (pentru Catalin175):

Și eu am aceeasi problema, l am actualizat mereu si tin apăsat degeaba