| Danyelytha a întrebat:

Hei stie cineva daca cei de la Romtelecom (Dolce)
vor baga inapoi programele care le-au scos din grila

10 răspunsuri:
| petrica1111 a răspuns:

Daca vor ajunge la un acord cu cei de la pro o sa le introfuca inapoi in grila. Funda!

| vampir004 a răspuns:

Pai,trebuie sa dai tu telefon la ei asa am inteles

| passarisMB a răspuns:

Din cauza pretului prea mare care la cerut "pro tv SA" pentru difuzare cei de la romtelecom au refuzat si deci le-au scos. poate numai daca se reiau cumva negocierile cu cei de la "pro tv SA" pentru un pret mai mic, abia atunci sa mai speri.pana atunci vizionare placuta la celelalte canale tvwinking

| XTreme00 a răspuns:

Voi fi rapid si ferm : NU!

| Shìzuko a răspuns:

Si eu am dolce si...am auzit ca nu, macar pentru moment.

| pendea a răspuns:

Nu cre dca o sa le introduca din nou si eu sunt dezamagit de chestia asta...

| pendea a răspuns:

Gata de astazi 9.01. 2013 readucem in grila dvs. Tv canalele Pro TV, Pro TV HD, PRo TV International, Acasa TV, Acasa Gold, VH1, Pro Cinema, Sport.ro, Sport.ro HD, MTV Romania, iar canalele BBC, Comedy central extra, shorts, BBC world news raman in continuare in grila TV, cu titlu gratuit si promotional

| Duckey a răspuns:

Da, o sa le bage de pe 9 ianuarie, 2013.

| valentin99vali a răspuns:

Nu le mai baga niciodata...

| anonima1222 a răspuns:

Nu le v-a baga innapoi asa au facut si la digi dar in schimb v-a bagat HBO dar dupa o luna va trebui sa-l platiti!