| Melisaanais a întrebat:

Hei! Stie cineva daca s-ar intra pe What's App cu netul oprit, ceilalti ar putea vedea daca esti conectat?
Va multumesc!

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum sa intrii pe Whats, cu net-ul oprit?

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Bula):

Deschizi aplicatia, vezi mesajele care au venit si nu le-ai citit, nu vezi nimic din ce s-a intamplat dupa ce ai taiat netul si nici nu poti sa raspunzi la nimic, pentru ca mesajele nu pleaca si cand dau time-out raman agatate si cand refaci net-ul trebuie sa apesi pe retry sa mearga

| Bula a răspuns (pentru Zuzu1991):

Da, se numeste regim off-line.
Nu inseamna ca intra in What"s, doar pe pagina salvata de la momentul deconectarii de pe net.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Bula):

Da!

| darrio2007 a răspuns:

Si cum intri fara net? Grav daca nu intelegi cum functioneaza aplicatia asta.

| RobertMoon a răspuns (pentru darrio2007):

Merge sa intre fără net, probabil vrea să vadă ceva într-o conversație fără sa observe cineva că este activ, merge treaba asta.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru darrio2007):

I-am raspuns lui Bula, vezi si tuwinking

| Răzvi42 a răspuns:

Nu or sa vada din moment ce nu ai netul pornit, ca si la messenger.

| Laura162 a răspuns:

Daca ai netul oprit, nu esti conectat, deci nu te vad ca fiind conectat.
Poti sa modifici din setari sa nu le apara deloc ca esti conectat, chiar si atunci cand activ, insa nici tu nu vei vedea daca ei sunt activi.