| bckky a întrebat:

Hei! Sunt in clasa a 10-a si as vrea sa imi iau un laptop care sa ma ajute la scoala. adica sa aiba un procesor calumea. viteza mare. si windows deja instalat, dar si o memorie DESTUL DE MARE pentru ca trebuie sa descarc multe chestii, de preferat as vrea Hp sau Asus. dar cam pana in 1000-1200 de lei asa maxim. Dar nu prea ma pricep ce sa imi iau. Ce recomandati?

2 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Eu sincer am Asus si sunt foarte multumita de el. Din toate punctele de vedere, deci recomand

| bckky explică (pentru Lorena7712):

Pai da. dar de care Asus?