| Anadaa23 a întrebat:

Hei! Știe careva cum pot recupera o conversație ștearsă de pe messenger? Aștept un răspuns, vă rog.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Fă o copie de siguranță la contul de Facebook, o salvezi în calculator și acolo o să îți apară toate conversațiile, inclusiv cele care au fost șterse.

| Anadaa23 explică (pentru Andreeush):

Problema este că am încercat deja să descarc o copie a tuturor informațiilor de pe messenger, însă când am deschis arhiva, am găsit doar conversațiile pe care le aveam deja, nu și pe cele șterse.

| Derosa a răspuns:

Poate ai arhivat-o, încercă să vezi. Intra pe google si scrie Facebook desktop. Conecteaza-te si intra la conversatie. Apoi apasă deschide messenger apoi dai pe cele 3 puncte din stanga, și iti v-a apărea conversații arhivate. Succes.