| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Hei TPU, ajutati-ma cat mai repede va rog. Am un windows pe stick si după ce am șters partiția de la win din PC nu îmi mai recunoaște stick-ul. Am si un laptop si nici el nu mai citește stick-ul. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Aveai stick-ul conectat la momentul ștergerii partiției?
Dacă da, ai șters cumva și conținutul stick-ului.

Răspuns utilizator avertizat
| PainTech a răspuns:

Salut! Incearca sa reinstalezi driverul pentru stick din device manager.
E posibil ca PC-ul sa recunoasca stick-ul, dar sa nu ii atribuie o litera in My Computer.
Intra in CMD > diskpart > list volume > select volume 3 ( sau ce volum apare la tine stick-ul ) > assign letter=L

Mult noroc!