| Denisa1Elena a întrebat:

Ajutati-ma va rog, cand intru pe fb imi apare asta : Conectare la Facebook
Facebook va reveni în curând
Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site.
Ce se intampla TPU? Mi-a aflat cineva parola si nu voi mai intra pe el? Ajutati-ma va rog! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ℓαυяα a răspuns:

E o eroare de la facebook. o sa mearga in cateva minute happy