| Andrey71 a întrebat:

Hei TPU am cumparat de curand un stick pentru internet digi si vreau sa aflu daca are semnal in orasul busteni(prahova).
Dau funda.happy

Răspuns Câştigător
| ionut7x7 a răspuns:

Cu albastru inchis iti arata viteza maxima de downloand (HSDPA 21MB/S)
si cea mai slaba (384kb/s)
http://www.rcs-rds.ro/asistenta/acoperire-servicii-digi?t=netmobil
Daca zona ta nu se incadreaza in culorile din link inseamna ca nu ai retea

2 răspunsuri:
| ionut7x7 a răspuns:

Cauta pe site-ul oficial digi daca exista retea 4g sau 3g+ in zona ta sau contacteaza un reprezentat de la digi si iti vor spune ei daca aria de acoperire cuprinde si zona ta, daca vrei sa iti faci un abonament la digi cu internet prin stick cere sa testezi cateva zile sa vezi cum iti merge
FUNDA!

| Andrey71 explică (pentru ionut7x7):

Reprezentantii digi mi-au spus ca nu mi-l dau in test deloc.

| ionut7x7 a răspuns (pentru Andrey71):

Cu albastru inchis iti arata viteza maxima de downloand (HSDPA 21MB/S)
si cea mai slaba (384kb/s)
http://www.rcs-rds.ro/asistenta/acoperire-servicii-digi?t=netmobil
Daca zona ta nu se incadreaza in culorile din link inseamna ca nu ai retea