| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU,am cumparat niste casti Sony din vara trecuta,castile sunt cu bluetooth, si mi s-a rupt butonul de bluetooth, cam cat m ar costa sa il schimbe? banuiesc ca in jur de 30 de lei,Vreau sa stiu sigur cat, castile nu mai sunt in garantie, !

Răspuns Câştigător
| kanechy a răspuns:

Ar fi bine sa fie in jur de 30! Dar cu parere de rau iti spun ca e in jur de 50 lei! Eu lucrez la un GSM, nu conteaza tipul, poate sa fie si de gaming ca tot asa te va coste: 40- 50 ron, succes

| anonim_4396 explică (pentru kanechy):

Aha,mersi fain, desii nu e prea greu'butonul trebuie pur si simplu lipit cu pistolul, dar mna, asta e! Multumesc frumos!

| kanechy a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, daca reusesti sa il faci singur, e super, eu ti.am spus ca asa este la un gsm! Pana si un chichibus costa, astea sunt regulile firmei, nu am ce face!

| anonim_4396 explică (pentru kanechy):

Nu te am acuzat de nimic man laughing. mersi ca ai raspuns la intrebare! laughing