| Twist a întrebat:

Hei, TPU!
Am din nou probleme cu boxele rolling eyes. nu se aude nimic si cand dau la volume control spune "there are no active mixers devices avable.to install mixer devices go to Control Panel click Printers and Other Hardware, and then
click Add Hardware.
his program will now close.
nu ma prea pricep la calculatoare!
funda+inteligent:*
mutumesc!

2 răspunsuri:
| lionut a răspuns:

Nu ai driverul audio instalat. Ar trebui sa fie pe cd-ul placii de baza. Daca nu, cauta pe www.thepiratebay.org (scuze ca "instig" la piraterie, dar sa recunoastem: toata lumea o practica) programul DriverMagician; odata instalat, cu crack cu tot, si lasat sa se updateze, vezi prin meniul sau Update drivers; o sa-ti propuna drivere mai noi si pentru componente care sunt deja instalate, dar tu cauta doar driverul audio si downloadeaza-l. Instalarea mai departe depinde de driver, dar de obicei sunt facute sa fie usor de instalat. Succes;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai pus din greseala boxele in alt priza sau ai incurcat firele si daca nu suna la nr asta si eu am sunat si mi-au facut boxele a 2 zi 0757753389.