| Crissu988324 a întrebat:

Am și eu o mica problema. Am reinstalat de curând windows-ul.I-am băgat toate driverele, dar când încerc sa îl instalez pe cel de rețea îmi apare următoarea eroare.:"Installer can't find Atheros AR 81 Familie eterne controler on your system".Ce ar putea fi :?

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Cu placere!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai ce sa fie, exact ce scrie acolo! Nu ai Atheros, ai altceva, asa ca...

| Crissu988324 explică (pentru K0sti):

Pai pe windows-ul vechi am instalat acelasi driver si mergea.

| K0sti a răspuns (pentru Crissu988324):

Ce inseamna windows vechi, ce inseamna windows-ul pe care-l ai acum, ce calculator ai... dati detalii daca vreti raspunsuri!

| Crissu988324 explică (pentru K0sti):

Windows-ul vechi era pe 32 de biti(tot Windows 7), iar asta nou e pe 64. Sa fie asta problema?

| K0sti a răspuns (pentru Crissu988324):

Pai normal! Difera driverele pe 32 fata de cele pe 64!

| Crissu988324 explică (pentru K0sti):

Nu prea cunosc detaliile astea, mersi big grin

| K0sti a răspuns (pentru Crissu988324):

Cu placere!

| Crissu988324 explică:

Scuzați-mă de greșeli, scriu de pe tableta:era la mesajul dintre ghilimele"ethernet controller"