| tpuuser564655 a întrebat:

Am in masina 2 fire, unul care arata ca un jack 3.5 si unul care arata ca un incarcator de iphone 4, amandoua ies de sub consola centrala si mai este o chestie mica neagra ca un microfon sus, care are un fir si merge in interior. Ce pot fi?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune o poză sa vedem si noi

| AlleXuSS a răspuns:

Daca spui ca un fir are o mufa care seamana cu un jack de 3.5
si o "chestie mica neagra ca un microfon" de ce nu incerci sa conectezi acea mufa la un telefon si sa suni pe cineva sa vezi daca nu cumva este un dispozitiv de "handsfree" improvizat cu tot cu incarcator?

| tpuuser564655 explică (pentru AlleXuSS):

Am incercat si aia dar nu merge. am incercat sa vad daca pune muzuca de pe telefon la boxe dar nici aia nu merge :/