| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, am mare nevoie de ajutorul vostru. Am instalat cu greu Voot, cel cu filme și seriale indiene și doresc neapărat să fac o înregistrare la un serial ca să o pun pe blog. Faza este că orice aplicație de înregistrare încerc filmează ecran negru. De ce oare? Și ce ar trebui să fac? Că pe Youtube nu se mai pun episoadele de 2 zile. Ofer funda.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Tocmai ca sa nu poti pune episoadele nicari, e protectie anti-piraterie.

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.