| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de un hacker care poate sa sparga un cont de facebook,am motive intemeiate. Va rog,

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

Acceseaza DarkWeb si angaja-ti unul sau poate ai noroc si gasesti vreun soft care te ajuta sa spargi contul, dar atentie mare e cam ilegala treaba asta cu spartul. laughing

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu exista motive intemeiate pentru a comite o treaba de genul asta care se intimpla sa fie fapta penala. Ti-e ca izbitu' a gasit una care o suge? Ghinion. Angajeaza un detectiv sau apeleaza la metoda de bun simt pe care o folosesc oamenii cu ceva in cap, DISCUTATI despre asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Motivele intemeiate le rezolva politia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce poti sa faci tu e sa incerci sa ghicesti parola... pana nu te mai lasa... Iti urez succes si poate, daca ai noroc, peste 3-4 ani o sa ii ghicesti parola (si o sa afli ca mai trebuie sa ii furi si telefonul sau cartela SIM) happy

Răspuns utilizator avertizat
| ChrystianSandu a răspuns:

Dacă ai 1000 euro, poate găsești un hacker. Pentru o funda, nimeni nu își risca fundu' sa încerce asa ceva.