| tigaraelectronicahelp1 a întrebat:

Hei TPU! Am nevoie de ajutor! Am 13 ani si vreau să îmi cumpăr prima mea țigară electronică "aramax power 5000" vreau sa o cumpar de pe eMAG! Întrebarea mea este, curierul îmi va preda coletul dacă pun livrarea pe numele mamei? Nu am încă 14 ani ca să îi pot da buletinul meu, deci îmi va zice ceva curierul? Nu am mai ridicat până acum un colet singur! nu vreau răspunsuri de genul"lasa-te"
FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| VanillaQ a răspuns:

Cand am avut varsta ta si eu am pus numele parintilor pe comenzi, l-am ridicat eu fara nici o problema, am mentionat ca mama lucreaza si sunt eu acasa.

3 răspunsuri:
| Mopmop a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai daca neaparat vrei o tigara electronica. Iti vor comanda ei una. Sau poate nu. Intreaba si vezi ce zic ei. Sa nu traiesti cu ideea ca mai devreme sau mai tarziu ei nu vor afla de tigara ta...

| tigaraelectronicahelp1 explică (pentru Mopmop):

De ce răspunzi cu alt răspuns dacă eu te-am întrebat altceva?

| Mopmop a răspuns (pentru tigaraelectronicahelp1):

Daca te preocupa fumatul la varsta asta credeam ca stii ca produsele necesare fumatului nu se vand minorilor. Scuze, greseala mea ca nu am citit intrebarea cu atentie.